"Nasza historia sięga 1988 roku, kiedy otworzyliśmy naszą pierwszą lodziarnię w Opolu pod marką Sopelek. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło opracować nam sprawdzone receptury oparte o najwyższą jakość produktu. Posiadamy własne laboratorium do produkcji lodów metodą rzemieślniczą o pow. 1500 m2.

Gwarancją jakości naszych lodów jest m. in. to, że w 2016 roku firma Karpiński Prawdziwe Lody została przyjęta do sieci Dziedzictwo Kulinarne Opolskie działającej w ramach europejskiej sieci Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego.

Prawdziwe Lody to produkt najwyższej jakości. Sekretem niepowtarzalnego smaku jest rzemieślnicza metoda produkcji oraz naturalne składniki. Tworzymy ponad 200 smaków lodów w oparciu o sprawdzone wieloletnim doświadczeniem receptury oraz pieczołowitą dbałość o jakość produktów, sprowadzanych z zaufanych źródeł.

Świeże mleko i świeża śmietana to podstawa naszych lodów mlecznych, a w połączeniu z takimi składnikami jak: kakao z Ghany, polski cukier, wanilia z Madagaskaru, pistacja sycylijska czy orzech laskowy piemoncki, gwarantują niezapomniane doznania dla smakoszy."

OBSERWUJ NAS